REGULAMIN użytkowania MŁYNA

Co można, a czego nie. Krótko, w 10 punktach!

 

 1. Budynek jest starą przestrzenią produkcyjną w trakcie remontu – użytkując Młyn jesteś jedyną osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo swoje i swoich gości.
  .
 2. Młyn jest przestrzenią kreatywną i miejscem pracy – korzystając z budynku pamiętaj o szanowaniu obecności innych osób oraz należących do nich sprzętów.
  .
 3. Posprzątaj po swoich działaniach – zostaw używaną przez siebie przestrzeń w takim stanie, w jakim chciałbyś ją zastać.
  .
 4. Wszystkie śmieci w Młynie są skrupulatnie segregowane – pamiętaj o mądrym korzystaniu z koszy do recyklingu i młyńskiego kompostu, a także o pozostawieniu dla kolejnych użytkowników świeżych worków na śmieci.
  .
 5. Dbaj o czystość w toaletach – użytkując Młyn, zatroszcz się o środki higieniczne do toalet oraz pamiętaj o sprawdzeniu czy nie wymagają wysprzątania.
  .
 6. Ogród to nasza wielka duma – korzystając z trenów zielonych dbaj o naszą roślinność, aby trawniki, drzewa, krzewy i kwiaty mogły cieszyć także naszych przyszłych gości.
  .
 7. Wyposażenie ogrodowe jest do Twojej dyspozycji, pamiętaj by każdorazowo odkładać na miejsce wszystkie pieńki, stoliki i worki z sianem.
  .
 8. Organizując ognisko pamiętaj o dokładnym wygaszeniu paleniska, umyciu szpikulców do kiełbas oraz uprzątnięciu popiołu i terenu wokół.
  .
 9. Rozumiemy, że każdemu mogą zdarzyć się drobne straty – pamiętaj jednak, że jesteś odpowiedzialny za wszelkie zniszczenia, które powstaną w Młynie podczas Twojej obecności. Dlatego jeżeli miałbyś jakiekolwiek wątpliwości co do sposobów użytkowania przestrzeni – koniecznie skontaktuj się z nami. Krótka rozmowa uchroni nas przed niechcianymi konsekwencjami.
  .
 10. Uśmiechnij się :)  Poleż na trawie. Pobujaj w hamaku. Pogłaskaj #PYĆKA. Czuj się swobodnie!

wstecz!

powrót do rezerwacji