I PIĘTRO: strefa tańca i ruchu!

sala do zajęć stałych, ale też klimatyczna przestrzeń na Twój warsztat

Sala na piętrze jest nazywana przez nas salą drewnianią-ma drewnianą podłogę i strop, schody na strych, okna, jest ciepła, miękka i przytulna. „Pracuje” jak drewno, pachnie, ma wyjątkowy klimat.

To tutaj zlokalizowana jest przestrzeń tańca i ruchu czyli miejsce gdzie odbywają się regularne zajęcia w ciągu tygodnia oraz cykliczne warsztaty, głównie w weekendy.

Profesjonalna podłoga baletowa na powierzchni 80 m2 oraz akcesoria do różnych form zajęć ruchowych znajdujące się na stałe na sali, zapewniają komfort ćwiczenia, profesjonalizm i wiele możliwości.

W ofe.M

Możecie skorzystać z prowadzonych tu zajęć regularnych i warsztatów lub wynająć tą przestrzeń na swoje działanie. Piszcie do Pani od tańca czyli Agaty Moląg.

Zapisy na zajęcia oraz kontakt w sprawie wynajmu: paniodtanca@gmail.com

Zajęcia w wakacje

LIPIEC

JOGA dla początkujących – środa 18:00-19:15- Vinyasa – zajęcia przeznaczone dla osób zupełnie „zielonych” lub dla osób, które ćwiczą od niedawna i potrzebują uporządkować informacje. Vinyasa jest odmianą jogi zwaną dynamiczną co oznacza, że znajdziecie tu wiele przepływu, płynnego przechodzenia z pozycji do pozycji oraz ruchu sprzęgniętego z oddechem. Grupa pracuje w formie zamkniętej, niezbędny zapis.

JOGA dla zaawansowanych – środa 19:30-21:00- Vinyasa – zajęcia przeznaczone dla osób sprawnych, ćwiczących jogę od dłuższego czasu. Lekcje są dynamiczne i dość wymagające kondycyjnie. Grupa pracuje w formie zamkniętej, niezbędny zapis.

JOGA ogólna – poniedziałek 19:30-21:00- Iyengar – zajęcia przeznaczone dla osób, które znają niezbędne podstawy, ale do tej pory ćwiczyły w sposób nieregularny lub nie szukają wyzwań ;) Lekcje są spokojne, mają zrównoważony rytm. Są prowadzone w sposób klasyczny z akcesoriami do jogi (kostki, wałki, koce), które dają poczucie bezpiecznego wykonywania asan w pełni kontrolowanych zakresach. Instruktor dopasowuje warianty ćwiczeń i niezbędnych akcesoriów do ich wykonania do indywidualnych potrzeb uczestników. Grupa pracuje w formie zakniętej, niezbędny zapis. 

Uwaga: na wszystkie zajęcia jogi Uczestnicy przynoszą własne maty do ćwiczeń.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.                             

galeria

zobacz miejsce

galeria

kto tu pracuje?

>     Agata Syrek
czyli Pani od Tańca!

sesja foto: Klaudyna Schubert

co się tutaj działo?

więcej wpisów wkrótce :)

ZAJĘCIA TANECZNE dla dzieci

ZAJĘCIA TANECZNE dla dzieci

PRZESTRZEŃ RUCHU i TAŃCA w Młynie Zabierzów! innowacyjne zajęcia taneczne, wyzwalające kreatywność, pobudzające do improwizacji i stymulujące rozwój dziecka, bazujące na scenicznych technikach tanecznych takich jak balet, jazz i taniec współczesny : - taniec dla...

czytaj dalej
BreathFlow. Rozluźnij się I 28 maja 2016

BreathFlow. Rozluźnij się I 28 maja 2016

Czujesz czasem, jakby przez środek Twojej głowy przebiegała kilkupasmowa autostrada, po której ścigają się myśli? Masz czasem poczucie, że za chwilę wyjdziesz z siebie i staniesz obok? Albo wybuchniesz jak Wezuwiusz? Znasz uczucie cegły w brzuchu, supła w gardle lub...

czytaj dalej

wstecz!

zobacz poprzednią przestrzeń

to jest to!

sprawdź termin i rezerwuj

dalej!

zobacz kolejną przestrzeń