Wakacje to najlepszy czas by podejmować nowe wyzwania fizyczne. Ciepło i swobodna atmosfera temu sprzyjają 🙂
Zapraszamy na warsztaty z duetem Acrotribe czyli niezwykle pozytywnymi pasjonatkami ruchu – Basią i Weroniką 🙂
Nie tylko dobrze wiedzą CO robią, ale też wiedzą JAK to robić i jak tego bezpiecznie uczyć!
Przygotowałyśmy dla Was weekend, składający się z pakietu AcroYoga i Masaż tajski.
Uważamy, że razem dyscypliny te stanowią cudowną całość.
Jeśli jednak macie ochotę tylko na jedną z nich, przewidziałyśmy różne opcje zapisu.
Cennik i wszelkie ważne informacje znajdziecie poniżej, pod opisami zajęć.
Oto warsztaty w słowach Dziewczyn:
ACROYOGA:
„AcroYogę postrzegamy jako dialog między człowiekiem a człowiekiem – dialog wolny od napięcia, działań wedle schematu i oczekiwań. Sport, jaki promujemy, oparty jest na współdziałaniu, świadomym czuciu, przepływie, i zdrowej zabawie.
AcroYoga w inspirujący sposób łączy ze sobą kilka elementów: mądrość jogi, dynamikę akrobatyki oraz delikatność masażu. To pełna wrażliwości wymiana, która pozwala nam pogłębiać zaufanie do siebie, partnera oraz przestrzeni. Otwiera zmysły, rozwija empatię i umiejętność komunikacji, buduje stabilność, jednocześnie wzmacnia i rozluźnia. Tworzy harmonię. Pozwala zintegrować emocje i ciało, poszerzyć świadomość, wzbić się wysoko i doświadczyć tego, jak niemożliwe staje się możliwe. Sprawia, że nasze ciało staje się pełne życiowej energii. Daje wolność. Potrafi zatrzymać czas, byśmy mogli poczuć czystą radość płynącą z nieskrępowanego bycia tu i teraz. Jest piękna. I za to właśnie ją kochamy!
Spodziewajcie się warsztatów pełnych ruchu, interakcji i kontaktu, na których podzielimy się cennymi doświadczeniami w pracy z ciałem i partnerem. W przyjemny sposób odświeżamy i poszerzamy świadome czucie. Zajęcia prowadzimy w oparciu o ulubione ćwiczenia z wybranych dyscyplin (acroyoga, acrobalance, movement, play-fight, animal flow, ruch naturalny, kontakt-improwizacja, masaż i inne). Wspólne treningi nastawione są na rozwijanie: koordynacji i zwinności, siły i elastyczności, uważności i obecności. Ponieważ AcroYoga to sport opierający się na zaufaniu i współpracy, dużą wagę przywiązujemy do integracji grupy, wzajemnego szacunku i dobrego kontaktu.”
MASAŻ TAJSKI
To szczególny masaż, pozwalający wyciszyć cały organizm, prowadząc do stanu wewnętrznej harmonii. Łączy najpiękniejsze formy klasycznego masażu z holistycznymi metodami z różnych części świata. Sensem masażu jest „słuchanie dłońmi”, czyli miękkie i głębokie wchodzenie w tkanki przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała z elementami biernego rozciągania. Jest to praca szczególnie nastawiona na otwarcie i poprawę elastyczności ciała, redukcję napięcia i przywrócenie pełnej mobilności stawów. To także praca na liniach energetycznych, na których znajdują się punkty akupresurowe. Dobrze znane są terapeutyczne właściwości masażu, który przywracając wewnętrzną harmonię, pomaga również w leczeniu depresji oraz zaburzeń emocjonalnych. Masaż odbywa się na macie w luźnym, wygodnym ubraniu niekrępującym ruchów. Osoba masowana, leżąc, układana jest w pozycjach wywodzących się z jogi – asany (stąd też nazywa się masaż tajski „jogą dla leniwych”). Masaż Tajski umożliwia głęboki relaks, przynosi ulgę psychiczną i większą świadomość czucia. Celem masażu, poprzez poruszenie całego ciała, jest przywrócenie naturalnej równowagi i obudzenie procesów samoregeneracji.
Prowadzące-Basia Psiuk i Weronika Tyrpa czyli AcroTribe:
Od dziecka spędzały dużo czasu rozwijając się sportowo. Kilka lat temu trafiły na AcroYogę, która stała się ich główną pasją. Wcześniejsze doświadczenie w sporcie (gimnastyka, balet, akrobatyka, karate, taniec, joga, pole dance, kontakt improwizacja) pozwoliło im na szybkie poszerzenie zakresu swoich umiejętności. Acro daje radość i zabawę, ucząc współpracy i rozwijając świadomość ciała. Jako AcroTribe, wraz z przyjaciółmi, dzielą się swoją pasją i wspierają jej rozwój w Polsce. Prowadzą regularne zajęcia w Krakowie oraz cyklicznie organizują warsztaty z czołowymi nauczycielami AY z Polski i z zagranicy.
TERMIN: 17-18. lipca 2021
SOBOTA:
10:00-13:00- acroyoga
15:00-18:00- masaż tajski
NIEDZIELA:
10:00-13:00- acroyoga
15:00-18:00- masaż tajski
MIEJSCE: Młyn Zabierzów
ORGANIZATOR: Pani od tańca-Agata Moląg
ZGŁOSZENIA, KONTAKT: paniodtanca@gmail.com
KOSZT:
PROMOCJA do odwołania … ;) 
cały weekend (12 h) – 240 zł
acroyoga (6h) – 130 zł
masaż tajski (6h) – 130 zł
*jeden blok (3h) – 75 zł
cena regularna:
cały weekend (12 h) – 300 zł
acroyoga (6h) – 160 zł
masaż tajski (6h) – 160 zł
*jeden blok (3h) – 90 zł
UWAGA: pierwszeństwo przy zgłoszeniu mają osoby chętne na cały weekend lub jedną formę (6h sobota+niedziela). Zgłoszenia na jeden blok 3h zbierane są na osobną listę. Szczegóły przy zgłoszeniu.
DLA KOGO?
warsztaty przeznaczone są dla osób pełnoletnich, ale dopuszczamy udział uczestników od 15stego roku jeśli będą wraz z opiekunami 🙂
CO TRZEBA ZABRAĆ?
Zabierz wodę do picia i matę do jogi (jeśli nie posiadasz daj nam znać przy zgłoszeniu). Ćwiczymy boso, w wygodnym i nieśliskim stroju bez kieszeni, suwaków, guzików.
Gorąco zapraszamy i czekamy na Was: Agata, Basia, Weronika.