W wakacje zapraszamy na zajęcia wg nowego grafika (inny w lipcu i sierpniu):

LIPIEC

JOGA dla początkujących – środa 18:00-19:15- Vinyasa – zajęcia przeznaczone dla osób zupełnie „zielonych” lub dla osób, które ćwiczą od niedawna i potrzebują uporządkować informacje. Vinyasa jest odmianą jogi zwaną dynamiczną co oznacza, że znajdziecie tu wiele przepływu, płynnego przechodzenia z pozycji do pozycji oraz ruchu sprzęgniętego z oddechem. Grupa pracuje w formie zamkniętej, niezbędny zapis.

JOGA dla zaawansowanych – środa 19:30-21:00- Vinyasa – zajęcia przeznaczone dla osób sprawnych, ćwiczących jogę od dłuższego czasu. Lekcje są dynamiczne i dość wymagające kondycyjnie. Grupa pracuje w formie zamkniętej, niezbędny zapis.

JOGA ogólna – poniedziałek 19:30-21:00- Iyengar – zajęcia przeznaczone dla osób, które znają niezbędne podstawy, ale do tej pory ćwiczyły w sposób nieregularny lub nie szukają wyzwań ;) Lekcje są spokojne, mają zrównoważony rytm. Są prowadzone w sposób klasyczny z akcesoriami do jogi (kostki, wałki, koce), które dają poczucie bezpiecznego wykonywania asan w pełni kontrolowanych zakresach. Instruktor dopasowuje warianty ćwiczeń i niezbędnych akcesoriów do ich wykonania do indywidualnych potrzeb uczestników. Grupa pracuje w formie zakniętej, niezbędny zapis. 

Ważne informacje organizacyjne:

Na jogę Uczestnicy przynoszą własne maty do ćwiczeń. Mata nie jest droga, z łatwością da się ja kupić, a miło mieć własną ;) 

Poza tym wygodny strój, bez ostrych i twardych elementów typu zamki i guziki i skarpetki/na bosaka.

koszt: 100 zł/miesiąc (opłata stała, z góry) lub pojedyncze wejścia po 25 zł (tylko po uprzednim wskazaniu dat)

Praktyka jogi uczy nas bycia „tu i teraz” poprzez obserwację wrażeń płynących z ciała, uczymy się dystansu oraz akceptacji dla naszych indywidualnych ograniczeń i predyspozycji.

Dzięki jodze ciało staje się elastyczne, wzmacniają się mięśnie oraz stawy, poprawia się postawa ciała, ustępują bóle kręgosłupa, uspokaja się umysł, zwiększa się kontrola nad emocjami oraz stresem.

PROWADZĄCY – Natalia Placek/Agnieszka Kosiba

Zajęcia organizuje Pani od tańca czyli Agata Moląg. Jeśli masz pytania, wątpliwości, chcesz poradzić się i porozmawiać lub po prostu zdecydowałeś już, że chcesz zapisać się na nasze zajęcia, zapraszamy do kontaktu mailowego:

paniodtanca@gmail.com