Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/biuroprojektow/public_html/nowe.mlynzabierzow.pl/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4813
RADOŚĆ I listopad 2014 | Mlyn Zabierzow

8 listopada 2014 r. w Młynie zagościła dosłownie „Radość” czyli bardzo kobiecy projekt realizowany przez Stowarzyszenie Sprężyna-Centrum Edukacji Nieformalnej, a dokładnie nieformalną grupę Radosne, dzięki środkom z programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich-Małopolska Lokalnie”.

„Radość” to kobieca inicjatywa, która w programie ma pozbycie się listopadowych smutków i odkrywanie w sobie pokładów uśmiechu i dobrej, twórczej, promieniującej na innych energii.

W Młynie odbyła się część projektu o charakterze taneczno-ruchowym, bazująca na improwizacji i zadaniach grupowych. Działania miały pozwolić uczestniczkom odnaleźć pewność siebie poprze kontakt z własnym ciałem, a długofalowo pomóc w rozpoznaniu własnego potencjału, zainspirować do aktywności i stawiania sobie odważnych celów.

Aby zadbać o siebie nawzajem i podzielić się swoimi przemyśleniami i pozytywnym ładunkiem po intensywnym dniu, przyszedł czas na młyńskie „pyćkanie” czyli wspólny obiad i deser z kawą na świeżym powietrzu ;)

galeria zdjęć: